Internetový obchod Facebook

Zamky Discovery smart

 


logo

Discovery smart


vysoko biokompatibilný monolitný kovový zámok


Discovery® smart zámok je vyrábaný skutočne v jednom kuse (monolit). Má mezio-distálne zahnutú kontúru slotu, ktorá sleduje tvar ideálneho zubného oblúka. To podmieňuje individuálny tvar zahnutia slotu v každom zámku, ktorý pomáha minimalizovať trenie. Tým sa spoľahlivo zaisťuje efektívnosť i presnosť liečby.
Označenie pozície (číslo) zuba integrovanéholaserom na báze zámku, umožňuje jednoduché priradenie každého zámku k správnemu zubu.

 

 

  11  smart

uvod
 

Vlastnosti a výhody


Charakteristikou známkou tohoto zámku je mezio-distálne zahnutá kontúra slotu, ktorá sleduje tvar ideálneho zubného oblúka. Každý Discovery® smart zámok má individuálne zahnutý slot, čím sa v ňom minimalizuje trenie. Patentovaným laserom tvarovaná báza uľahčuje dosadenie i nalepenie zámku.

3D tvar bázy zámku zabezpečí jeho presné dosadnutie na zub a zaručí spoľahlivú a jednoduchú manipuláciu pri umiestňovaní zámku do správnej polohy. Discovery® smart je vysoko biokompatibilný monolitný zámok (vyrobený z jedného kusu), bez spojenia - predelenia medzi bázou a telom zámku. Obdobne sú vyrábané aj háčiky hríbikovitého tvaru so zámkom v jednom celku.


Diskusia

  zamok smart 

 zam

Kovové zámky Discovery® smart (Roth alebo MBT)

v slote 018" alebo 022"sa dajú zakúpiť v rôznych druhoch balení:

pre jedného pacienta (20ks)
pre 10-tich pacientov (200ks)
pre 50-tich pacientov (1000ks)
alebo pre jednotlivé pozície zubov / balenie obsahuje 10ks zámkov

(viď tabuľky dole)

 kat18  kat22
  2x č 
 mbt18  mbt22
 logoDiscovery®smart - malý a brilantný