Internetový obchod Facebook

Zubná pasta Ajona
Ajona je medicínskym koncentrátom zubnej pasty na dennú, univerzálnu starostlivosť o zuby, ďasná a jazyk. Ajona sa zakladá na tradičnom historickom a už viac ako 60 rokov osvedčenom 4 stupňovom princípe pôsobenia:

Čistenie zubov od povlakov
Antibakteriálny účinok
Remineralizácia skloviny
Neutralizácia

Už pri čistení cíte účinok a chuť. Výsledok - zdravé, čisté zuby, silné ďasná, svieži dych a dlho trvajúca, veľmi príjemná sviežosť v ústach.

ajona4

 

 


Zubná pasta AJONAČistenie - účinok čistenia koncentrátom Ajona je vďaka jeho jemným čistiacim telieskam mimoriadne jemný a zároveň dôkladný. Relatívna dentínová abrazivita (RDA), udávajúca stupeň abrazívneho účinku, má pri koncentráte Ajona veľmi nízku hodnotu 30. Ajona je preto mimoriadne vhodná aj pri citlivých odhalených krčkoch.

Antibakteriálny účinok - príčinou mnohých vyskytujúcich sa problémov so zubami a so zubnou sklovinou sú škodlivé baktérie. Tieto vylučujú produkty metabolizmu, ktoré napádajú sklovinu, dráždia a zapaľujú ďasná a vytvárajú nepríjemný dych. Ajona pôsobí antibakteriálne vďaka špeciálnej, vysoko hodnotnej receptúre a mnohým prírodným účinným látkám. Vďaka antibakteriálnemu účinku Ajona účinne pôsobí i na čistenie jazyka. Na jazyku sa nachádza cca 80% baktérií celej ústnej dutiny. Protizápalovo pôsobiace účinné látky predchádzajú zápalom ďasien a podporujú ich regeneráciu.

Remineralizácia - vďaka vysokému obsahu vápnika a fosfátu i prirodzených hlavných súčastí zubného tkaniva, podporuje koncentrát Ajona remineralizáciu zubov a vytvrdzuje zubnú sklovinu.

Neutralizácia hodnoty pH - zubná pasta Ajona pomáha neutralizovať kyseliny v dutine ústnej.

ajonka33
  Odporúčané používanie a dávkovanie. Koncentrát Ajona používajte minimálne dvakrát denne a zuby si čistite približne tri minúty, aby mohli vysokohodnotné a ošetrujúce súčasti rozvinúť svoj plný účinok. Ajona je medicínskym koncentrátom zubnej pasty a je približne päťkrát tak výdatná ako normálna zubná pasta. Používajte ju prosím preto šetrne. Stačí množstvo vo veľkosti hrášku (cca 0,2g). Ajona neobsahuje fluor. Zloženie zubnej pasty v príbalovom letáku vo vnútri balenia. Obsah 25ml.