Internetový obchod Facebook

zubná pasty splat

 splat 


Zubná pasta SPLAT BLACKWOOD


Čierna zubná pasta s príchuťou bobúľ jalovca pre maximálne svieži dych a dokonale biele zuby.
  splat
 Milý spotrebiteľ, trh nám ponúka veľké množstvo zubných pást. Zubné pasty s rôznym zložením, chuťou, bieliacim účinkom, značkou, farbou či cenou. Názory na tú, či onú zubnú pastu sa môžu líšiť, ale jedno nesmieme zabúdať. Pre naše orálne zdravie je zubná pasta dôležitá. Jej druhový či chuťový výber i jej (ne)používanie je v podstate ale vždy v polohe vášho individuálneho rozhodnutia. Snáď aj preto, že máme často pocit, že predstavované zubné pasty s jedinečnými výsledkami v oblasti bielenia zubov, účinkami pri odhalených krčkoch, pri krvácaní ďasien, či tvorbe škvŕn na zuboch - akosi nefungujú. Oni ale vlastne fungujú. Uvedomme si, že individualita a rôznorodosť je identická nielen v ľudoch samotných,ale i v zuboch jednotlivcov. Každý ich máme iné. Svoje. So svojími špecifickými či genetickými znakmi. Veľkosťou, tvarom, citlivosťou, belosťou či kazivosťou. Nie je preto dobré vždyodsúdiť to, čo možno lepšie funguje u druhého, ale nie u mňa. Preto je i táto ponuka na zubnú pastu Blackwood len na vašom slobodnom rozhodnutí, či uvedený výrobok použijete zpresvedčenia alebo len zo zvedavosti. Želáme vám, aby ste po vašom rozhodnutí vyskúšať túto novinku zostali s jej účinkami i výsledkami spokojní. Vyskúšajte a rozhodnite sami.Zloženie - aktívne ingrediencie:
Charcoal Powder, Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolysate, Juniperus Comunis Fruit Extract, Maltooligosyl Glucoside, o-Cymen-5-ol, Sodyum Lauroyl Sarcosinate, Stevia Rebaudiana.
Neaktívne ingrediencie:
Hydrated Silica, Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-8, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Methylparaben, Menthol, Limonene
 Zubná pasta má sýtu čiernu farbu, ktorá je v povedomí ľudí dosť nepredstaviteľná. Túto farbu dáva zubnej paste uhlie z karelskej brezy, ktorá absorbuje zápach z úst a účinne dodáva zubom ich prirodzenú bielosť a lesk. Extrakt z bobúľ jalovca s komplexom prírodných látok slúži ako ochrana proti tvorbe nežiadúcich baktérií v dutine ústnej, udržuje zdravé ďasná a zabraňuje tvorbe zubného povlaku a zubného kameňa. Aktívne zložky v zubnej paste sú extrakt z bobúľ jalovca, aktívne uhlie, účinný antiseptický biosol a extrakt zo stévie. Zubná pasta neobsahuje fluór a zložku SLS.

 s splat splat splat splat
  spl


Zubná pasta SPLAT CHILI s výťažkom štiplavých papričiek


Regenerácia ďasien a účinné bielenie zubov.
 

Aktívne zložky:
extrakt z chili papričiek, bioaktívny vápnik, sodium monofluorfosfát, extrakt petržlenu.
Obsahuje fluor (800ppm)
  splat
spl 

S pribúdajúcim vekom je prirodzené stmavnutie zubnej skloviny a uvolňovanie, ustupovanie ďasien. Okrem pravidelnej starostlivosti o chrup v podobe zabraňovania tvorbe plaku, resp. jeho odstraňovania - je potrebné starať sa o zdravie ďasien. Vhodným masírovaním ďasien jemnou zubnou kefkou zlepšujeme prekrvenie v ďasnách. Inovatívna zubná pasta CHILI obsahuje výťažok zo štipľavých chili papričiek - účinný prostriedok tibetskej medicíny - priaznivo pôsobia pre zdravie ústnej dutiny. Stimuluje krvný obeh v ďasnách, zabraňuje krvácaniu z nich, zlepšuje ich pružnosť a obohacuje ďasná o vitamíny a má antioxidačné účinky.

Kapsaicin obsiahnutý v zubnej sklovine - látka z pálivých chili papričiek - má silný imunostimulačný účinok, bráni vzn. infekčných ochorení ústnej dutiny, zlepšuje hojenie rán. Extrakt z petržlenu má antibakteriálny účinok a pomáha predchádzať zápachu z úst. Jemná zložka zubnej pasty na bázi kremíka účinne a jemne umožňuje efektívne a šetrné bielenie zubnej skloviny, bez podráždenia ďasien. Ionty fluóru urýchľujú proces remineralizácie, pôsobia proti tvorbe zubného kazu v jeho rannej fázy a majú antibakteriálne účinky.